Lost Password?

A password will be emailed to you. You will be able to change your password and other profile details once you have logged in.

Redakcia

Motomedia agency s.r.o.
Vydavateľ motocyklového časopisu MOTOMAGAZÍN
a prevádzkovateľ portálu Motocykel.sk

Stála redakcia

brniak
tamasi
Vladimír Brniak
Ing. Miroslav Tamáši
 

 

Reklama, pozvánky, spolupráca, kariéra:
Vladimír Brniak
brniak@motomedia.sk
Dopisovatelia, stálé a nové rubriky:
Ing. Miroslav Tamáši
tamasi@motomedia.sk

For English speaking
Ing. Miroslav Tamáši
tamasi@motomedia.sk

E-mail:
brniak@motomedia.sk
tamasi@motomedia.sk

Poštová adresa:
Motomedia agency s.r.o.
Moyzesova 816/101
017 01 Považská Bystrica

Vydavateľ časopisu MOTOMAGAZÍN
Prevádzkovateľ portálu WWW.MOTOCYKEL.SK

Účtovná adresa:
Motomedia agency s.r.o.
Moyzesova 816/101
017 01 Považská Bystrica

IČO: 43836127
IČ DPH: SK2022486565

 

Predstavenie nášho tímu

Pri tvorbe Motomagazínu sa už niekoľko rokov snažíme všetkým naokolo objasniť, že Motomagazín netvoria len dvaja ľudia, ale stojí za nami veľa ďalších ľudí, bez ktorých by to nešlo. Nie vždy sa dostávajú na čelné stránky a pre vás sú to väčšinou len mená, ktoré zaregistrujete pri čítaní článkov. Radi by sme vám týchto ľudí predstavili, ktorí sú súčasťou nielen nášho časopisu, ale aj motorkárskeho života na Slovensku.

javoranDušan „Campa“ Lysák
Trpí vážnou chorobou zvanou motorkár telom i dušou. Začal pre nás písať články, ktoré pre neho nie sú žiadnym trápením, ale obyčajnou dennou debatou s PC. Mimo testovania a písania je jazdcom Slovenského závodného tímu The Cult Motorcycle Team kde sedlá Ducati, a venuje sa aj veteránskym závodom pod hlavičkou SMF a Petra Baláža. Pri rôznych akciách na Slovakiaringu sa venuje učeniu začiatočníkov na okruhu. Odkedy ho poznáme, pracuje s motorkami a to mu svedčí najlepšie – imidžom i povahou. campa@motomedia.sk
Jozef JamborSliver
Jazykové znalosti a honba za horúcimi novinkami vo svete motocyklov na internete robia z neho človeka nebezpečne nabitého informáciami. Prostredníctvom jeho osoby sa môžete dozvedieť tie naúžasnejšie pikošky a informácie na tému - motocykle.
sliver@motocykel.sk
karnokRichard Karnok
Rišo patrí medzi našich najnovších kolegov a je dobre známy najmä medzi priaznivcami slovenských okruhových pretekov. Disciplíne, ktorá na Slovensku strašne trpí absenciou vlastného okruhu venuje Rišo všetok svoj voľný čas. Pravidelne pripravuje kvalitné články a ak práve nepíše pre nás, tak píše na svoju internetovú stránku, ktorej názov je neuveriteľne komplikovaný a nikto si ho nedokáže zapamätať. A ozaj hrá v symfonickom orchestri SND na nejaký dychový nástroj. karnok@motomedia.sk
skorpikPavol Škorpík
Ďalší mladík v našom tíme. Pavol patrí medzi našich najnovších spolupracovníkov. Tento mladý muž sa rozhodol načas odísť z našej prekrásnej krajiny a v súčasnosti trávi svoj čas niekde v Anglicku, kde sa okrem tvrdej práce zdokonaľuje aj v domorodej reči, ktorá sa až na prízvuk určite hodí. Tak ako väčšina mladých ľudí v jeho veku aj on uprednostňuje rýchle športové stroje, no má rád aj turistiku.
skorpik@motomedia.sk
siskaPeter Šiška
Mototurista telom aj dušou. Svojmu koníčku dokáže obetovať neuveriteľne veľa. V sedle bavoráka precestoval už kus sveta a každoročne plánuje nejakú divokú dovolenku, ktorá zásadne trvá minimálne dva týždne. Jeho reportáže však stoja zato. Ak by sa niekedy vyhlasovala cena za najviac kilometrov strávených v sedle spolujazdca, tak jeho priateľka Mirka by to určite vyhrala.motomagazin@stonline.sk
SímaJarda Šíma
Sneh, dážď, horúčavy, to sú jeho kamaráti, na motorke pôjde hoc kedy a hoc kde, len si tak odskočí do Maroka, alebo zabehne do Írska. A čo z toho? Exkluzívne a netradičné dobrodružné reportáže, ktoré prečítate jedným dychom. Stále usmievavý, vždy v dobrej nálade, nikdy neunavený pre vás píše Jarda. 
rejdaVladimír Rejda
Láďo patrí medzi dlhoročných spolupracovníkov nielen nás ale aj ďalších motoristických redakcii. So svojím fotoaparátom precestoval už celý svet a jeho profesionálne fotky sú ozdobou každého časopisu. Ak nie je práve na brnenskom okruhu s fotoaparátom, tak pracuje na príprave svojej knihy, ktorá každoročne mapuje svetové okruhové šampionáty.
fotorejda@volny.cz

Ľudia, ktorých sme vám práve predstavili sú našimi pravidelnými spolupracovníkmi, no sú tu ešte ďalší, ktorí sa angažujú len občas, no o to viac si ceníme ich práce. Našou snahou je neustále rozširovať náš tím spolupracovníkov a prinášať pre vás čo najzaujímavejšie články a najkvalitnejšie informácie.